fbpx

Fizjoterapia estetyczna po zabiegach chirurgii plastycznej i nie tylko!

  • Fizjoterapia Estetyczna Szczyt i Szwedo

Nasi profesjonaliści

Poznaj nasz zespół

Fizjoterapia estetyczna Warszawa - Zdobywaliśmy doświadczenia w różnych miejscach, z różnymi ludźmi i w różnych stylach, dzięki czemu mamy szeroki ogląd na wiele spraw. To czyni nas wyjątkowymi. Kliknij nazwisko specjalisty i dowiedz się o nim więcej!

dr Marek Szczyt
dr Marek Szczyt
Współwłaściciel
dr n. med. Jacek Szwedo
dr n. med. Jacek Szwedo
Fizjoterapeuta i Współwłaściciel
mgr Artur Urbanik
mgr Artur Urbanik
Fizjoterapeuta
dr Katarzyna Rudolf - Urasińska
Lekarz Specjalista Medycyny Estetycznej
mgr Anna Dobrzańska
Fizjoterapeutka
Mgr Anna Lewandowska
Urofizjoterapeutka
Sandra Schikora
Sandra Schikora-Tworzydlak
Koordynator recepcji

 

 

 

 

 

Strukturalna praca z ciałem
Fizjoterapia po powiększaniu piersi implantami
Marek Szczyt i Jacek Szwedo

O NAS

Jesteśmy tu dla Ciebie - poznaj nas!

Fizjoterapia estetyczna oraz szeroko rozumiana rehabilitacja po operacjach plastycznych i zabiegach medycyny estetycznej to dziedziny, w których specjalizujemy się od ponad 20 lat. Zajmujemy się pacjentami po zabiegach odsysania tłuszczu, liftingu twarzy, operacji nosa, powiększenia piersi implantami, plastyce piersi, powłok brzusznych, ud i ramion. Pracujemy według autorskich procedur, będących wynikiem doświadczenia i wiedzy. Dzięki nim rany po operacjach goją się szybciej, sam proces przebiega bardziej komfortowo, a efekty działania chirurgicznego są jeszcze lepsze. Z tego powodu nasze centrum polecają najlepsze i najbardziej nowoczesne ośrodki chirurgii plastycznej. Potrzeby rehabilitacyjne pacjentów po operacjach plastycznych i zabiegach medycyny estetycznej są inne niż w przypadku pozostałych specjalności. Rehabilitacja po operacjach plastycznych wymaga więc specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Nie można być mistrzem we wszystkim. My jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie.
Doświadczenie
Jako placówka o dużej renomie współpracujemy z wieloma ośrodkami chirurgii plastycznej, które kierują do nas pacjentów. Dbamy, aby pacjenci niezależnie od zabiegu, chirurga, czy miasta wykonania operacji, byli szczęśliwi, zdrowi i bezpiecznie się goili.
Współpraca
Zainteresowanie operacjami plastycznymi i medycyną estetyczną rośnie. Pacjenci często decydują się na operacje w ośrodkach położonych daleko od miejsca zamieszkania. Możemy zaoferować im przeprowadzenie operacji plastycznych, jak też kontrolować proces gojenia pooperacyjnego w porozumieniu z chirurgami wykonującymi zabiegi.
Wsparcie
Niestety nie każda operacja kończy się pełnym sukcesem. Czasami dochodzi do efektów ubocznych czy powikłań. W takich przypadkach profesjonalna fizjoterapia stanowi uzupełnienie leczenia prowadzonego przez chirurga. Czasami do osiągnięcia pożądanych efektów wystarcza leczenie fizjoterapeutyczne.
Wiedza
Po operacjach plastycznych tkanki goją się w wyniku procesów naprawczych. Jednak mają nieco inną strukturę niż przed operacją. Wiemy, jak prowadzić zabiegi kondycjonujące tkanki, w szczególności skórę, by efektami procedur operacyjnych można się było cieszyć dłużej.
Marek Szczyt i Jacek Szwedo
Marek Szczyt i Jacek Szwedo


Nasze nagrania

Brak opłat dla pacjentów Dr Szczyt

Pacjenci operowani w klinice Dr Szczyt przy ul. Królewicza Jakuba 37 mają pierwsze zabiegi w cenie operacji.

Profesjonalny zespół - własne metody

Dzięki latom nauki i pracy w zawodzie, wykreowaliśmy autorskie metody leczenia i mobilizacji blizn, a także fizjoterapii pooperacyjnej.

Wybierz najlepszego specjalistę dla siebie